Práce v Německu pro profesionály!
     

PRACOVNÍ NABÍDKY

Prácovní nabídka: DOPRAVA A LOGISTIKA 

Pozice
Město
Odměna
Informace
Bonn
2800/3000 euro netto + Cestovní příspěvek 200 €

Najděte si práci v dopravě a logistice jako obsluha vysokozdvižného vozíku, vychystávač, skladník nebo řidič. V personální agentuře Asmo Solutions najdete nabídky práce v Německu od spolehlivých přepravních společností, se kterými úspěšně spolupracujeme již řadu let. Podívejte se na aktuální volná pracovní místa v zahraničí, získejte pracovní zkušenosti a další položky do svého životopisu u nejlepších zaměstnavatelů v Německu.

Doprava a logistika – dobrá práce v zahraničí

Asmo Solutions je zkušená personální agentura, která poskytuje služby pracovníkům hledajícím zaměstnání v Německu. Máme dlouholeté zkušenosti a pro práci v Německu hledáme zkušené: řidiče, skladníky, vychystávače a obsluhu vysokozdvižných vozíků. Náš zkušený tým poradců vám pomůže navázat kontakt s důvěryhodnými zaměstnavateli, kteří nabízejí vysoké výdělky, stabilní zaměstnání v Německu a možnost německého důchodu. Zanecháte-li svůj životopis v naší databázi, můžete ihned využít aktuálních nabídek volných pracovních míst v Německu, nebo si počkat na vhodnější, na míru šité pracovní nabídky v zahraničí. Na základě našich zkušeností, vašich kompetencí a očekávání zaměstnavatelů zajistí naše personální agentura optimální shodu mezi vašimi požadavky a volnými pracovními místy.

Pracujte jako operátor vysokozdvižného vozíku v zahraničí

Kvalifikovaní řidiči vysokozdvižných vozíků s příslušným oprávněním mohou v Německu počítat s mnoha zajímavými pracovními nabídkami a vysokými mzdami, které garantuje ASMO Solutions. Mezi úkoly pracovníka patří mj. řízení vysokozdvižného vozíku, přemisťování zboží, zařízení a materiálů ve skladu a na pracovišti, vykládání a nakládání zboží a údržba vozidla. Personální agentura nabízí pomoc při hledání nabídek pro kvalifikované uchazeče, ale také pro ty, kteří chtějí pouze absolvovat kurzy obsluhy vysokozdvižných vozíků, aby mohli pracovat v Německu. Poskytujeme podporu v každé fázi hledání dobré práce v zahraničí.

Vychystávač: práce v Německu. S jakými pracovními nabídkami v zahraničí můžete počítat?

Práce vychystávače je jednou z nejoblíbenějších v oboru dopravy a logistiky pro ty, kteří hledají práci v Německu okamžitě. Vychystávač má za úkol zajistit hladký chod celého skladu – jeho role je pro úspěch logistických společností klíčová. Práce vychystávače v Německu zahrnuje rozdělování větších nákladů na zboží a balíky, jejich ukládání na palety podle objednávky, kompletaci objednávek ve skladu, přípravu objednávek a zboží k expedici a přepravě podle objednávek zákazníků. Pokud počítáte s vysokými výdělky, dobrá práce v zahraničí čeká. V personální agentuře Asmo Solutions najdete nejzajímavější a nejlepší nabídky práce vychystávače v Německu.

Pracujte jako skladník – práce v Německu ihned

Efektivní provoz skladu je úkolem nejen pro pracovníky vychystávající objednávky, ale pro všechny zaměstnance skladu, kteří se podílejí na příjmu, vykládce, třídění a nakládce zboží, včetně průběžného objednávání, přípravy objednávek a obsluhy skladu. Skladník může počítat s mnoha opravdu zajímavými pracovními nabídkami v zahraničí – práce v Německu zaručuje získání cenných zkušeností a zaměstnání pro začátečníky i zkušenější odborníky. Naše personální agentura vám zprostředkuje nejlepší nabídku práce vychystávače nebo skladníka. S námi vycestujete do Německa bezpečně a pro vysoké výdělky.

Zahraniční pracovní nabídky: řidič C+E práce v Německu

Jako řidič C+E máte velkou šanci získat v Německu dobře placenou práci. Všem pracovníkům, kteří najdou zaměstnání prostřednictvím německé personální agentury Asmo Solutions, je zaručena včasná výplata mzdy. Kromě toho získají podporu při práci v zahraničí a nejlepší pracovní podmínky na německém trhu. To vše je podloženo našimi dlouholetými zkušenostmi se spoluprací s místními podnikateli a velkými přepravními společnostmi působícími v Německu. Pošlete nám svůj životopis na práci řidiče C+E a my vám najdeme tu nejlepší práci na německém trhu. Využijte nabídky volných pracovních míst nebo si počkejte, až vás naši poradci kontaktují a pošlou lepší, více personifikovanou nabídku. Dobrá práce a vysoké výdělky čekají.

 

Máte nějaké dotazy? Rádi odpovíme. Kontaktujte nás!     +420 225 852 016
    POZOR: PRO ODESLÁNÍ ZAŠKRTNĚTE POLÍČKO NÍŽE