Potravinářský průmysl Archivy | ASMO Solutions
Práce v Německu pro profesionály!
     

PRACOVNÍ NABÍDKY

Potravinářský průmysl

Stabilní zaměstnání v prověřené zahraniční společnosti s možností relokace, vysokých výdělků, vynikajících profesních zkušeností a německého důchodu? Německý pracovní trh se otevírá pracovníkům v potravinářském průmyslu a hledá zkušené zemědělské dělníky, řezníky, uzenáře, pracovníky ve výrobě v potravinářském průmyslu a pracovníky ve sklenících, kteří mají ochotu pracovat v zahraničí. Mezi nabídkami práce v Německu, které nabízí agentura Asmo Solutions, najdete nejzajímavější sezónní i stálé pracovní příležitosti ve všech oblastech potravinářského průmyslu v celém Německu. Podívejte se na aktuální nabídky práce v Německu s okamžitým zahájením pracovního poměru.

Výrobní pracovník v potravinářském průmyslu – nabídky zaměstnání v Německu

Výroba v potravinářském průmyslu hraje klíčovou roli v celém dodavatelském řetězci a v kvalitě výrobků, které se dostávají na pulty obchodů v celé Evropě. V zahraničí se neustále objevují nabídky práce pro výrobní pracovníky. Hledáme pracovníky na pozice: kuchař, řezník, mlékař, bourač masa, řezník a uzenář s odborným vzděláním a kvalifikací, kterým na oplátku nabízíme stabilní pracovní podmínky, dobrou práci v zahraničí a vysoké mzdy odpovídající zkušenostem a postavení zaměstnance. Sazby pro výrobní dělníky jsou v Německu mnohem vyšší než v Polsku, takže se dnes opravdu vyplatí jet do Německa pracovat ihned.

Jaké podmínky musíte splnit? Pracovní agentura Niemcy Asmo Solutions průběžně spolupracuje s největšími zaměstnavateli v Německu a vyhledává nejzajímavější pracovní nabídky pro odborníky z celé oblasti potravinářského průmyslu. Vyberte si některou ze zajímavých nabídek práce v zahraničí nebo nám pošlete svůj životopis a uveďte, o jakou práci máte zájem. Uveďte svou kvalifikaci, profesní a příjmová očekávání, certifikáty a absolvované odborné kurzy. Po stanovení vašeho profesního profilu vybereme nejlepší zaměstnavatele a nabídky, které splňují vaše očekávání a odpovídají vašim dovednostem.

Najděte si zaměstnání jako pracovník v zemědělství a sklenících v Německu

V naší nabídce najdete pracovní příležitosti pro sezónní i celoroční pracovníky na největších farmách v Německu. Průběžně přijímáme pracovníky pro potravinářské společnosti, které se specializují na pěstování zeleniny, ovoce a plodin ve sklenících a chov hospodářských zvířat na farmách. Pokud máte správnou kvalifikaci nebo chcete začít budovat svůj životopis prací pro přední německé výrobce, využijte nabídky práce v zahraničí a získejte nejlepší zkušenosti v oboru.

Mezi pracovníky v potravinářském průmyslu jsou žádaní také řidiči a skladníci. Bez ohledu na Vaše schopnosti a očekávání Vám dokážeme najít takovou nabídku zaměstnání, která Vám umožní udržet si stabilní práci ve své profesi. Nevidíte nabídku, která by odpovídala vaší současné situaci, kvalifikaci a požadavkům? Jakmile se objeví volná pracovní místa u zaměstnavatelů, kteří s námi spolupracují, zajistíme, aby byl váš životopis, který je v naší databázi kandidátů, přiřazen k nejlepší nabídce práce.

Pracovní agentura pro potravinářský průmysl – okamžité zaměstnání v Německu

Zaměstnavatelé v Německu, se kterými spolupracujeme, nabízejí zaměstnání v Německu pro řezníky, uzenáře, kuchaře, mlékaře, bourače masa a pracovníky ve výrobě v potravinářském průmyslu. Volná místa jsou určena pro zkušené a kvalifikované pracovníky, ale také pro nováčky v oboru. Poptávka je zejména po odbornících, kteří se věnují své práci a jsou připraveni přestěhovat se do zahraničí a získat dobrou práci s lepšími podmínkami. Továrny potravinářského průmyslu v Německu zajišťují výrobu potravin v mezinárodním měřítku – objednávky realizované továrnami zajišťují dodávky pro obchody a výrobu potravin ve většině evropských zemí.

Co můžeme nabídnout? Jako zkušená pracovní agentura v Německu sídlíme v Hamburku a máme přímý kontakt se zaměstnavateli. Záleží nám na pracovních podmínkách všech zaměstnanců, které posíláme pracovat do Německa. Každý pracovník ve výrobě, řezník, mlékař, kuchař nebo bourač masa se může spolehnout na komplexní pomoc při přípravě na práci. Zaručujeme včasnou výplatu a vysoké mzdy odpovídající kvalifikaci, mnohem vyšší než v potravinářském průmyslu v Polsku. U nás budete mít možnost pracovat na základě německé pracovní smlouvy. Zaručuje řadu práv, jako je zdravotní pojištění platné v celé Evropské unii, přídavky na děti a důchod.

 

Máte nějaké dotazy? Rádi odpovíme. Kontaktujte nás!     +420 225 852 016
    POZOR: PRO ODESLÁNÍ ZAŠKRTNĚTE POLÍČKO NÍŽE